اتاق کمپیوتر

اتاق کمپیوتر از جمله تسهیلات لیسه عالی مهری هروی بوده که در خدمت متعلمین صنوف ۱۰ الی ۱۲ قرار دارد. مسئولیت اتاق کمپیوتر را استاد مرضیه «کریمی» فارغ التحصیل رشته کمپیوتر ساینس سال ۱۳۸۷ هـ.ش دانشگاه هرات عهده دار می باشد؛ هم چنین استاد مومنه «توخی» لیسانس کمپیوتر ساینس و نیز استاد رابعه فیضی فارغ التحصیل رشته ژورنالیزم  در این بخش مصروف خدمت می باشند.

این لیسه دارای دو اتاق کمپیوتر درجهت کارعملی دانش آموزان می باشد ؛ از امکانات این بخش مجهز بودن به سیستم نت ورک و اینترنت را میتوان نام برد، همچنین یک کتابخانه کوچک جهت مطالعه استادان و شاگردان با تعدادی کتب در زمینه دانش کمپیوتر وجود دارد.

ازفعالیت های دیگر کمپیوتر لب ، پروگرام ICDL است که برای عموم متعلمین و استادان بعد از تایم درسی آموزش داده میشود،علاوه برآن مشارکت در پروگرام technovation challenge  است که جهت ارتقای ظرفیت های فنی متعلمین در بخش ساخت نرم افزار موبایل بوده که مربوط پروژه آنلاین سان فرانسیسکو آمریکا می باشد. لیسه عالی مهری هروی نخستین سال است که به این پروگرام پیوسته است .

قابل ذکر است که کمپیوترهای موجود در اتاق کمپیوتراز جمله کمک های علمی و فرهنگیPRT می باشد و همچنین اینترنت این بخش توسط شرکت سبحان تمویل می گردد.

استادان مسئول دراتاق کمپیوتر لیسه عالی مهری هروی سخت تلاش می ورزند تا دانش آموزان را با دانش و فناوریهای روز دنیا آشنا سازند.

2 comments

  • سلام

    سلام امیدوارم که خوب باشید. سایت تان جالب و دیدنی شده است. در مورد کلمه کمپیوتر لب چون کلمه انگلیسی است یا آنارا همان گونه به انگلیسی بگذارید و یا اینکه جایگزین فارسی آنرا بنویسید. چنانچه در متن هم از جایگزین فارسی اآن استفاده کرده اید. به امید موفقیت ها و پیشرفت های بیشتر شما.

  • سعیده طبیبی

    زحمت کشی همه ای شما عزیزان قابل قدر است ان شاء الله که همیشه موفق و سربلند باشید. مرضیه جان قند موفقیت بیشتری از خداوند بزرگ برای شما خواهانم…
    در پناه حق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *