اتاق اسکول آنلاین

شورای فرهنگی بریتانیا سازمانی بین المللی برای روابط فرهنگی و فرصت های آموزشی ست . این شورا در سه حوزه هنر، زبان آموزی و فعالیت های اجتماعی کار می کند که هدف آن فراهم ساختن فرصت های بین المللی برای مردم بریتانیا و دیگر کشورهاست تا در سطح جهانی بین آن ها اعتمادسازی ایجاد کند.

این شورا با در اختیار گذاشتن منابع و دوره های آنلاین به مدرسان زبان انگلیسی در راستای رشد حرفه ای شان کمک کرده و فرصت های پیشرفت شغلی را از طریق شورای فرهنگی بریتانیا مهیا میسازد.مهمترین منابع آموختن و آموزش زبان انگلیسی را از طریق شبکه های اجتماعی و دیگر کانال های دیجیتال در اختیار علاقمندان  قرار داده از طریق این رسانه ها، افراد می توانند سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا بخشیده و  درباره تحصیل در بریتانیا و امتحان آن اطلاعات کسب نماید.

لیسه عالی مهری هروی همچنان  از مکاتب موفقی بوده که در حدود دو سال است ، تحت پوشش شورای فرهنگی بریتانیا فعالیت می نماید. این لیسه  بیش از بیست پروژه را با ممالک مختلف مانند: پاکستان، هند ، بنگله دیش، نیپال، یمان ، سوریه، اسکاتلند و آسترالیا با موفقیت ختم نموده و امسال کاندید جایزه بین المللی می باشد.

مسولین این پروژه ها سیمین فایض و نرگس محمدی بوده که هم زمان منحیث معلمین انگلیسی در این لیسه ایفای وظیفه می نمایند.

سیمین فایض  از دانشکده ادبیات علوم بشری , دیپارمنت انگلیسی در سال ۱۳۸۶  فارغ التحصیل گردیده است و در سال ۱۳۸۸ در معارف هرات  منحیث معلم  مقرر گردید و  مدت هفت سال است  که در این لیسه بعنوان معلم انگلیسی  و مسئول پروژه های شورای  فرهنگی بریتانیا  ایفای وظیفه مینماید.

نرگس محمدی: از دانشکده ادبیات علوم بشری, دیپارتمنت انگلسیی  در سال ۱۳۸۸ فارغ التحصیل گردیده است و در سال۱۳۹۰ در معارف هرات منحیث معلم مقرر گردیده و مدت پنج سال است که بعنوان معلم انگلیسی و مسئول پروژه شورای فرهنگی بریتانیا ایفای وظیفه مینماید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *